Yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizin için en popüler soruları derledik

aradığınız içeriği bulamadığınızı düşünüyorsanız canlı desteğe yazabilirsiniz

YediSekiz sizlere ücretsiz destek bölümleri sunmakta.
 • Kredi Kartı ile nasıl ödeme alırım

  En temel olarak VERGİ LEHVA nız ve TİCARET SİCİL belgeniz olmak zorundadır. Bütün sanal pos başvurularınız bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Sizden İmza Sirküsü, Vergi Levhası, Ortakların Kimlik Görüntüleri, Ticaret Sicil Gazetesi Görüntüsü, IBAN vs. istiyoruz. Bunları posta ile göndermeniz gerekmemektedir. Online olarak bütün işlemleriniz tek tık ile yapılacaktır. Daha sonrasında başvurunuz onaylanınca biz sizlere anında entegre ediyor ve aktif hale getiriyoruz. Entegre tamamlandıktan sonra ise kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 • Kurulum Süreci

  Sistem kurulumu anında yapılmakta fakat sanal pos başvurularınız 1-15 gün zaman alacağı için bu sistem tamamlanma sürecini geciktirmekte fakat sadece kapıda ödeme ile alışveriş yapacaklar için kısa sürede tamamen hazır hale gelir. Adroid uygulamanızın yayımlanması Google Play Store bağlıdır genellikle 1-3 iş günü sürer.

 • Limitlerimi daha sonra artırabilirmiyim?

  Ekstra ücretler karşılığında artırabilirsiniz.

 • Diğer Pahalı E-Ticaretlerden farkı nedir?

  Opencart alt yapısı ile aslında her açıdan diğer e-ticaret sistemlerinden daha güvenilir ve performanslıdır.

 • Vergi levham yok e-ticaret sahibi olabilirmiyim.

  E-Ticaret sitesi sahip olabilirsiniz fakat satış yapmanız vergi vermediğiniz sürece yasal değil ve kesinlikle sanal pos alamazsınız. Yaptığınız satışlardan sizler sorumlu tutlacaksınız.